| anonim_4396 a întrebat:

obisnuiam sa ma uit pe disney la h2o imi placea chiar foarte mult dar din sezonul al 3 lea cand am vazut ca nu mai este ema ( claire holt ) am cautat pe net informatii de ce a plecat si am gasit mai multe pari unii spuneau ca este insarcinata, ca face un nou film iar unii spuneam ca a MURIT. Este adevarat ca a murit? fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Claire_Holt Aici gasesti ce are de ggand sa faca in viitor. si de ce si cum si in ce mod;)))) :* baftaa

1 răspuns:
| Adelina04 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Claire_Holt
pentru ce ai internet fetito?