| anonn a întrebat:

Am idle fals. Dar cand misc mouse `ul imi dispare. e normal sa faca asa sau nu este instalat bine ?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate că îţi este bifat din colţul de sus unde scrie Messenger, idle tot la 1 minut. Dezactiveazăţi-l şi gata!

| anonn explică (pentru anonim_4396):

Da dar acum nu se mai pune deloc laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonn):

Atunci puneţi-l la cate minute vrei să apară idle.

4 răspunsuri:
| AlexDaghiu a răspuns:

Cum adica idle fals? Si e normal sa dispara cand misti mouse-ul sau apesi pe tastatura.

| anonn explică (pentru AlexDaghiu):

Pai este un program pentru.idle fals adica sa ai idle chiar daca esti la pc. si asta nu inteleg de ce dispare cand misc.