cami
| cami a întrebat:

Mie nu-mi apare "idle ". Pot sa nu misc mouse-ul si 2 ore, tot nu apare! Cum sa fac sa apara... sad?

Răspuns Câştigător
| NimeniAlta a răspuns:

Mergi la mess sus la messenger> preferences> privacy si bifezi casuta cu "show me as idle if i don't ude the computer for 15 minutes" ...sa zicem... apoi dai ok si gatahappy

10 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Messenger - Preferences - Privacy
Acolo gasesti si setezi si timpul la care sa apara sau daca sa arate doar idle sau si timpul.
Spor!

| Gabystelistu95 a răspuns:

Poate ai probleme cu status-ul, incearca sa iti reinstalezi Messenger-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la messenger->preferences->privacy->idle status. si setezi dupa cate minute vrei sa iti apara la status "idle" dupa care dai Apply si ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa fac sa imi apara idle si cand sunt la pc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la mess sus la messenger> preferences> privacy si bifezi casuta cu "show me as idle if i don't ude the computer for 15 minutes" ...sa zicem... apoi dai ok si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messenger - Preferences - Privacy [ si dai acolo la 'idle status' si setezi la cate minute sa-ti apara idle :*

| citron a răspuns:

Pai...intra pe mess, in stanga sus scrie MESSENGER -> privacy options, selecteaza casuta din dreptul "show me as "Idle" if I don`t..." si ai acolo o casuta in care alegi dupa cate minute vrei sa-ti apara "idle"

sper ca ai inteles big grin

| nimeni_2035 a răspuns:

Messenger>preferences>privacy
bifezi casuta aia unde scrie" show me as idle" si alegi la un minut
peste un minut iti aparawinking
bafta!

| alexandra_3978 a răspuns:

Pai dai la MESENGER(preferences)-(privacty0 si bifezi casuta (show me a idle if i don"t ude the computer for minutes) si dai ok

| K3Nt_8673 a răspuns:

Messenger - Preferences - Privacy bifezi casuta cu "show me as idle if i don't ude the computer for cate minute vrei