| ella4k a întrebat:

Http://daniela.blogratuit.ro/Primul-blog-b1/LIFE-b1-p2.h tm
va rog mult intrati eu astept parerile voastre la aceasata tema pe primul meu blog.Mersi anticipat!

5 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Scrisul ala imi provoaca dureri de cap. Mai bine il lasi simplu fara chenar
Poza aia in care scrie in rusa sau bulgara sau ce e aia sta aiurea acolo.
Mai bine pui o poza pe tot ecranul, ceva mai light dar si sexy, nu sa fie alb.
Iti mai spun daca esti de acord

| ella4k explică (pentru Lothar):

Da astept pareri, nu sunt impotriva...insa nu prea stiu sa ma folosesc destul de binehappy

| ella4k explică (pentru Lothar):

Si daca poti sa-i instiintati si pe prietenii vostri cu acest link poate si ei se dau cu parerea si imi fac blogul mai popular

| Lothar a răspuns (pentru ella4k):

Ca sa faci blogul mai popular trebuie sa ai ceva atractiv acolo, vreau sa fiu atras de ce scrii si de design
Momentan nu ma atrage nimic, pune mana si munceste mult
Nu renunta si in timp o sa fie si popular, intai lucreaza la el

| ella4k explică (pentru Lothar):

Ok,mersi