| Rody013 a întrebat:

Am inceput sa-mi indrept parul cu placa.Cred ca l-am indreptat pana acum de vreo 5 ori.Problema este urmatoarea:in loc sa se indrepte este si mai ondulat, si chiar nu stiu de ce. Aveti vreo idee? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| yo_7132 a răspuns:

Poi poate ai u parul prea ondulat, poate nu s-a incalzit bine placa. Mai bine ar fi sa folosesti creme care se aplica pe par cand te speli si parul va fi drept dupa baie happy... asa nu ti-l arzi si merge 100 %winking
Succes:*

3 răspunsuri:
| AlexiaB a răspuns:

Cred ca ai incurcat placa cu drotu.rolling on the floor

| JackieASD a răspuns:

Daca iti intinzi parul cu placa mult iti arzi varfurile
lasati-l ondulat, a placa poate fi nefuctionalahappy

| Cristina_4167 a răspuns:

Probabil iei prea multe fire de par! Incearca sa incalzesti cu inca o treapta placa! happy