| balintsebastian a întrebat:

Am instalat 3 expansion packs pentru Sims 2 (Nightlife, Seasons, Open for business) dar cand intru in joc spune ca doar Seasons e instalat. Ce sa fac? FUNDA+VOT!

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Instalează prima dată Nightlife, apoi Open for Business şi apoi Seasons.

| balintsebastian explică (pentru DakotaRoyse):

Prima data am instalat nightlife apoi seasons apoi open for business si doar seasons apare

| DakotaRoyse a răspuns (pentru balintsebastian):

Încearcă aşa cum ţi-am spus. Nightlife si OFB fac parte din prima serie, să spun aşa, de expansion packs, şi Season e mai nouă. S-ar putea să fie un conflict undeva.