| XLilSmileX a întrebat:

Pentru iubitori sims 2. Am instalat jocul original, apoi am instalat nightlife si m-am jucat putin. M-am hotarat sa instalez si Open for business. Toate bune si frumoase pana am deschis jocul si mi-a spus ce nightlife a fost dezinstalat... De ce? Nu pot juca cu 2 expansion packuri in acelasi timp?

3 răspunsuri:
| DejaVuDoc a răspuns:

Nu, decat un pack, daca vrei sa te joci apoi cu alt pack, trebuie sa reinstalezi jocul si dupa sa introduci pack-ul nou

| XLilSmileX explică (pentru DejaVuDoc):

Ce? Dar altii pe youtube cum naiba se joaca cu mai multe expansion packuri? straight face

| DejaVuDoc a răspuns (pentru XLilSmileX):

Nu stiu, si totusi nu sunt sigur ca se joaca cu mai multe pack-uri, da-mi un link sa vad daca e adevarat, insa eu la majoritatea jocurilor pe care le-am jucat puteam baga decat un patch... daca vroiam altul reinstalam jocul