| sebastian1331 a întrebat:

Am instalat al doilea receiver de la Dolce, programele se vad bine, dar nu am sunet. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| RoxyKaRoxana a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema cand am instalat receiver-ul de la Dolce. Incearca sa dai AV
( pe telecomanda veche - pe care o aveai la televizor inainte sa bagi dolce. la mine a mers.

2 răspunsuri:
| Kaname a răspuns:

Iti recomand sa iei legatura cu cei care sunt specializati in asta.(suni la ei laughing ). Un vecin a avut aceeasi problema si sunandu-i pe ei, a rezolvat. Ori o sa trimita o echipa sa vada ce este ori iti explica ei pasii ce trebuie facuti.

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

Nu ai instalat ceva corect. Uita-te in softul de la receiver poate ai oprit sunetul tu din greseala

Întrebări recente