| House a întrebat:

Am instalat astazi windows sp3 si contine multe programe pe care nu le gasesc in lista add or remove programs! Cum fac sa le dezinstalez?

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Daca nu apare în add or remove programs înseamnă că sunt instalate prost şi nu au o chestie numită unistaller. Atunci tu, intri în C:/(sau unde ai tu instalat windowsul) Program Files / şi aici stergi programele care nu le poţi sterge... dacă nu merg şterse îţi recomand să downloadezi unlocker, oricum... recomand să ei windows sp3 curat (nemodificat) fară niciun program, după le instalezi tu happy

2 răspunsuri:
| greieras a răspuns:

Stergi folderul cu denumirea programului din "Program Files " bafta

| k1lNld3r a răspuns:

Pai simplu frate intri in mycomputer/programfiles si de acolo oro le steri oro le dezinstalegi ca fiecare are in ele un fisier uninstal fundita?tongue