| هوراس a întrebat:

Care e cea mai bună rezoluție la san andreas? prima cu 600, a doua cu 800, a treia cu 1024 sau ultima cu 1280? fundă (1280x800 e rezoluția de la ecranul de la laptophee hee)

Răspuns Câştigător
| AleXzpm a răspuns:

Ultima cu 1280

4 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cu cat e mai mare rezolutia cu atat se vede mai bine, dar ai grija la placa video ca eu am bulit una, am jucat nfs most wanted cu rezolutia la maxim si imi cam sacada si nu i-am dat importanta si s-a ars placa video
deci ai grija

| Magnifico a răspuns:

Daca iti suporta o dai pe ultima ar trebui sa ai o calitate mult mai mare a graficii, cu alte cuvinte sa se vada si sa arate destul de bine!

| AaNdYy a răspuns:

Depinde cat e de buna placa video si procesorul... mie imi merge perfect cu toate la High

Desigur, cea mai buna calitate o ai la cei mai multi pixeliwinking

| WizKhalifaa a răspuns:

1280, acum depinde cat de bun e laptopul tau. Mie imi mergea perfect San Adreasul (la config high) pe pc-ul vechi cu 1gb ram si 512 Mb video.