| misu62x a întrebat:

Sall am si eu o problema mia instalat fifa 07 si nu stiu am bagat arhiva la deamon tools apoi pornesc jocu si zice sa bag dvd. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Baddboy a răspuns:

Ok ai instalat jocul.
deschizi daemon tools, dai virtual cd/dvd/cd-rw ce ai. montezi imaginea.
deschizi apoi my computer unde ai fifa 07 dai clik dreapta pe virtual cd, open mergi la crack -dai copy la ambele fisiere apoi -intri in disc/C acolo trebuie sa ai jocul instalat. in ea sports/fifa 07 si dai paste acolo. merge garantat. 100%. bafta.

1 răspuns:
| mihay_6545 a răspuns:

Cand instalezi jocul automat bagi arhiva in DT deci aia ai facut... poate ca nu ai copiat crakul din F: G: H: ce partitie ai repartizat pentru fifa...