| lol1232 a întrebat:

Am mai intrebat cine ar dori sa ma ajute la mate decat azi si maine luni am teza si am aici niste ex pe care nu le inteleg care ar putea sa ma ajute sa lase la privat sau aici id-ul happy dau funda app eu sunt cls a 8a

2 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Normal ca nu te ajuta nimeni happy E tema ta laughing Noi muncim doar pentru a noastra laughing Deja avem multe si cu ale tale pff mai mult tongue

| Ctiberiu a răspuns:

Nu ai voie sa pui intrebari cu care sa iti faci temele la mateMATICA big grin