| lol1232 a întrebat:

Funda cine m-ar putea ajuta la mate cu cateva ex dau funda luni am teza iar eu nu prea inteleg cls a8a :p

5 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

te-as putea ajuta, sunt tot a 8-a, dar am dat deja teza insa nu ni le-a adus. zi-mi cu ce sa te ajut si o sa fac tot ce pot

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Pai scrie exercitiile sa vad daca te pot ajuta happy Si eu sunt pe a 8-a...

| InoTkd95 a răspuns:

Si eu sunt a 8-a, am dat deja teza ni le-a si adus si am, luat 10. media la matematica 10. Nu pot sa zic ca sunt un mare as al matematicii dar poti sa imi dai mesaj cu exercitiile si poate te pot ajuta. happy

| BLG a răspuns:

Ce fel de exercitii? daca stiu sa le fac te ajut cu cea mai mare placerebig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai ca te ajut eu(am dat deja tezatongue)da nu stiu dc nu po intra in cont pe pu...in fine... zi exercitiilehappy