| GirlOfDeath a întrebat:

Am mai spus de acest baiat pe care il plac si ideea e ca azi a acceptat sa fim impreuna.Desi s-a intamplat asta el este foarte diferit si ne vedem cam rar. A spus ca nu ma va parasii niciodata. Voi ce credeti despre asta?

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Never say never, spun inteleptii englezi. Nu te va parasi niciodata? Astea-s baliverne de agatat si de vrajit... Altfel, ma abtin.

| camionagiull a răspuns:

Poate nu ii place sa fie cu tine sa afle toata lumea sau nu ii place de tine si zice el asa! asa suntem noi baieti Muhahahahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam vrajeala.:*

| Lysm a răspuns:

Va vedeti cam rar pentru ca nu ai/are timp sau pentru ca asa vrea el? Diferit in ce sens? Poate vrea sa va vedeti cam rar pentru ca nu vrea sa ajunga sa se plictiseasca sau poate pentru ca nu e atat de interesat precum o arata(nu te va parasi niciodata)si a acceptat sa fiti impreuna doar de "dragul" unei relatii.incearca sa il cunosti mai bine si sa ii vorbesti sincer si deschis.Ma tii la curentbig grin.Succes!