| Smackdown a întrebat:

Am microsoft word 2003.De ce cand scriu ceva in word randurile nu sunt egale? Cum pot face ca fiecare rand sa fie egal?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Selecteaza tot textul pe care il vrei cu randuri egale, apoi apasa pe Format->Paragraph->Justified.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Numai, ai grija ca, atunci cand faci setarea pe care ti-au recomandat-o toti, cuvintele de la capatul randului se vor desparti complet aiurea...nu in silabe normale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La toolbars este formating si de acolo langa casutele(iconitele) cu felul de scrie(bold, italic,.) sunt alte cu niste lini care reprezinta randurile de pe foaie si poti alege cum vrei sa fie randurile
____ _____
____ ___
____ _____
ceva de genutongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@reymysterio cum a spus si @luca gasesti trei iconite cu scris pe stanga pe dreapta si la mijloc

| iris66 a răspuns:

Da se poate face