| BilliOnaire a întrebat:

Am nevoie de ajutor.sad, mi-am cumparat un telefon Nokia E5 si am pus cardul de memorie. si nu stiu cum sa fac sa intru sa vad ce e pe elstraight face. pur si simplu nu gasesc in telefon.sad si nu imi pot baga nimic pe el straight face. Va rogg hellpp!puppy dog eyessad

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Cred ca trebuie formatat inainte.

| shtefy a răspuns:

Menu/Office/File Manager/Memory Card.

| Denisasorina a răspuns:

Buna.exact asa am patit si eu.Ieri mi-am cumparat telefonul e5 si nicicum nu gaseam cardul. faceam poze si nu le mai gaseam unde se salvau si asa am gasit si eu dupa un timp.MENU->OFFICE->FILE MANAGER->MEMORY CARD.

Întrebări recente