| MariaMarya85 a întrebat:

Am nevoie de ajutor neaparat crying Deci sunt singura acasa stau in Sageata, in fine sunt singura acasa si afara este senin, frumos, dar eu aud tunete in casa crying si mi-e frica sa ma dau jos din pat (ca sunt cu laptopul in pat) si am si dat drumul tare la muzica si citesc bancuri dar nu merge! Simt ca e cineva sub pat. Si intr-o parte a camerei e mai luminos si in cealalta e mai intunecat. Va rog nu radeti. Nu mai stiu ce sa fac! Va rog ajutor crying Poate categoria nu e cea potrivita, dar scuze! crying

Răspuns Câştigător
| bardanalexandrucatalin a răspuns:

Nu iti face griji nu este nimeni in casa asa credeam si eu cand eram mai mic. te ingrozeste faptul ca ai ramas singura acasa si de acea creierului tau i se pare ca este cineva in casa. CALMEAZATE. da-te jos din pat si vezi ca nu o ti se intample nimic

| MariaMarya85 explică (pentru bardanalexandrucatalin):

Bine o sa ma plimb prin toata casa big grin Daca as putea ti-as da funda dar nu stiu ce are de nu imi apare langa raspuns chestia cu ''Declara raspunsul Castigator'', in fine multumesc mult! big grin

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si de ce esti singura acasa? Ai tai te-au lasat asa? Nu stiau ca ti-e frica?

| MariaMarya85 explică (pentru darrio2007):

De unde sa stie?

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Eu,care nu te cunosc, nu am de unde sa stiu, dar ei? Doar sunt parintii tai.Nu ai telefon?

| MariaMarya85 explică (pentru darrio2007):

Ba da am dar nu are minute. Adica ba da stiu ca mi-e frica dar nimeni nu are timp sa stea cu mine. Totusi, mi-am infrant frica big grin

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Ai toate caracteristicile unui copil abandonat.

| MariaMarya85 explică (pentru darrio2007):

Ce sa zic rolling on the floor

| MariaMarya85 explică (pentru darrio2007):

Apropo, vezi ca eu te cunosc. Mai am un cont si tu mi-ai raspuns la o intrebare!

| darrio2007 a răspuns (pentru MariaMarya85):

Nu tin minte daca ti-am mai raspuns.Am foarte multe raspunsuri.M-am referit ca nu nu te cunosc ca persoana.Nu aveam de unde sa stiu cum stai cu frica daca nu puneai intrebarea.

| vadu22 a răspuns:

Stai linistita si nu te mai gandi la lucruri de genu.
Gaseste-ti o ocupatie ceva sau vorbeste cu cineva la telefon pe mess pe facebook...nu ai de ce sa te temi. Sau daca tot ai zis ca e fumos afara de ce nu iesi? Nu ai de ce sa te temitongue.

| MariaMarya85 explică (pentru vadu22):

As iesi dar nu am chei sa incui usa.

| XxPlayeRxX007 a răspuns:

Gandeste-te doar la strigoi si fantome, casa ta este mereu bantuita de fantome happy Schimba bateriile la vibrator o sa te ajute mult laughing