| teoodora02 a întrebat:

Am nevoie de idei.ce sa mananc maine dimineata? ce sa imi prepar? Fundita pentru cele mai multe idei:*

Răspuns Câştigător
| Vicii a răspuns:

Creale cu lapte si 1 pahar de suc de portocale. Cereale fitness kiss

5 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

O felie de pâine prăjită și o cană de ceai.

| yellowalien a răspuns:

Pai: omletă, ochiuri, ouă fierte
Tartine cu unt şi miere de albine sau dulceaţă şi o cană de lapte cu cacao sau ceai îndulcit cu miere de albine
Hummus cu legume
Caş cu roşii sau googşari
O salată de legume
Lapte cu cereale integrale
Iaurt simplu sau cu fructe
Nu ştiu... ţi-am prezentat aici nişte alternative cât de cât sănătoase şi simple, am renunţat la pateuri, margarină şi brânză topită, prăjeli, salam sau mai ştiu eu ce. Astea nu le recomand nimănui.

| bkb300 a răspuns:

Lapte cu cereale, un pahar de suc de portocale branza pe paine,...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gris cu lapteeebig grin

| theStraightEdgeSavior a răspuns:

2 oua ochiuri cu bacon