| popraul62 a întrebat:

Daca i-as cumpara prietenelei mie un ursulet de plus si o ciocolata, ar fi bine? Dati idei.ce ciocolata? idei

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este foarte bine, dar mai depinde si de ce fel de ursulet... si nu uita sa mai pui si o floare.

| Cristiann25 a răspuns:

Daca are mai mult de 16-17 ani lasa ursuletii ca aia sunt pentru fetite!

| Malinutza99 a răspuns:

Da... cred ca ar fi foarte dragut. Pai... o ciocolata Milka sau Kandia. O zi buna!

| trista12 a răspuns:

E foarte frumos! o cutie milka in forma de inimioare e perfecta!