| Gabitza11 a întrebat:

Am nevoie de nume americane de fete si baieti, ma ajutati? Dau funda la cele mai multe nume...

Răspuns Câştigător
| Klaudya27 a răspuns:

Jacob, Isabella, Ethan, Emma, Michael, Olivia, Alexander, Sophia, William, Ava, Joshua, Emily, Daniel, Madison, Jayden, Abigail, Noah, Chloe, Anthony,Mia,Christopher,Elizabeth,Aiden,Addison,
Alexis,David,Ella, Andrew, Samantha, Joseph,Natalie,Logan,Grace,James,Lily,
Ryan, Alyssa,Benjamin, Ashley,Elijah,Sarah,
Gabriel,Taylor,Christian,Brianna,Jackson,Hailey,John,Kaylee,
Samuel,Lillian,Tyler,Leah,Dylan,Anna, Jonathan, Allison, Caleb, Victoria, Nicholas.

2 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Jessica
Phoebe
Chandler
Ross
Monica
Eddi
Rachel
Joey
Michel
Richard
Ben
Susan
Matt
Carol.
Atat imi vine in minte momentan. Funda?

| Bizzle a răspuns:

Hey.
Uite aici sper sa te ajute caci sunt foarte multe: http://obositul.blogspot.ro/2012/12/top-nume.html

Numai bine!