| xPamPamParaamx a întrebat:

happy :3
Vreau sa ma apuc cu un prieten sa scriu o poveste insa avem nevoie de niste nume japoneze de fete si de baieti si americane.
Dau funda raspunsului care imi place cel mai mult. happy :3

Răspuns Câştigător
| LoveStoryLoveYou a răspuns:

1.Nume de fete(japoneze):
-Aimi
-Akine
-Aneko
-Kayako
-Naoko
-Haruna
-Morie
-Momoko
-Toshi
2.Nume de baieti(japoneze)
-Akeno
-Ayumu
-Cho
-Ken
-Kenta
-Sato
-Washi
-Yama
-Toyoharu
-Yasuji
-Zenjiro
-Yuko
3.Nume de fete(americane):
-Allison
-Lydia
-Alyshea
-Anitra
-Nina
-Cassie
-Faye
-Melissa
-Avyanna
-Breelona
-Joanna
-Charlotte
-Emma
-Emilly
-Michaela
4.Nume de baieti(americane)
-Damon
-John Blackwell
-Acoose
-Erix
-Klaus
-Michael/Mickael
-Micky
-Edward
-Stiles
-Jackson
-Derek
-Ray
Sper sa-ti placa. M-am mai inspirat si din niste filme.

6 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Deci voi vret sa scrieti o poveste, dar nu aveti imaginatie pentru nume de caracter. Bravo.

| xPamPamParaamx explică (pentru Pool77):

Cred ca eu am trait in japonia si cunosc nume in japoneza big grin happywinking si creaza tu un nume laughing din mintea ta folosind "imaginatia"...imaginatie trebuie sa ai pentru actiunile care se vor intampla in poveste...nu pentru nume -_-

| Pool77 a răspuns:

rolling on the floor)))))) Bun, te-am inteles.
Dar de ce nu n-ai cautat pe Google? Crezi ca la cine ai dat funda le stia din minte"

| xPamPamParaamx explică (pentru Pool77):

Si daca eu am vrut sa intreb aici? Care este problema ta? eu am cautat si nu am gasit nimic care sa imi placa..si uite ca fata aia mi-a dat niste nume care le-am si folosit si mi-au si placut...nu vad care este problema ta...invata sa faci magie si dispariwinking

| Pool77 a răspuns (pentru xPamPamParaamx):

rolling on the floor))))))))))))))))

| Ungureanu90 a răspuns:

Uite un site foarte bun care te-ar putea ajuta, poți să alegi ce naționalitate vrei să aibă numele și numerele caracterelor.
http://www.behindthename.com/random/

Multă baftă!