| alinaaa22 a întrebat:

Am nevoie de un articol pentru revista scoli despre orele de lectura. Trebuie sa aiba multe expresi frumoase. Dau funda si vot.

1 răspuns:
| ValentinBogdan a răspuns:

Pai horoscop ptc oricine isi citeste horoscopul,stiri din scoala,bancuri, rezultate de exceptie(sa publicati in revista rezultatele eleviilor cei mai buni si picturi pentru ai motiva sa devina mai buni sa ajunga in revista) "Risipa de potential sau a nu face nimic este calea spre a deveni nimic" care sa contina Cum sa le exersezi, Esi talentat? Esti frumos si sanatos? Esti bun? Ti-ai propus un scop nobil...Traditii ale scolii Elevii lenesi se manifesta astfel... De ce se esueaza in viata? ce le plac/nu le plac fetelor/baietilor la baieti/feta.Cei mai buni colegi (care sunt prieteni buni ajuta nu jignesc fac onoare clasei) si la fiecare clasa de 6-8 sa intrebe care sunt o fata si un baiat si cand apar in ziar sa fie numele si clasa nu mai am ideei