| alinaaa22 a întrebat:

Salut, TPU. Am de facut un articol din orele de lectura pentru revista scoli. Imi dati niste idei si sfaturi? Dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| TeQuila4Ever a răspuns:

Poti sa spui in articol cum s-au desfasurat orele de lectura.Ce ai invat din ele sau ce a fost mai intersant.Incearca sa impresionezi.Si incearca sa nu scrii ceva foarte asemanator cu altii...Nu da bine la imagine!

1 răspuns:
| Didi15 a răspuns:

Ai putea face un rebus sau "cuvinte amestecate". Cuvintele amestecate sunt de exemplu :1.isipac-pisica,asa poti face cu personaje din lectura.