| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un program cu care sa pot edita niste videoclipuri : sa tai din ele, sa le "unesc" [gen colaj], sa scriu pe ele. As vrea sa nu fie versiune trial, si daca se poate, sa fie usor de folosit. Exclus Windows live movie maker. Funda! happy

2 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Sony vegas.dar eu sunt incepatoare nu sti cum sa iol folosesc poate uh sti funda?

| DarkAngel42 a răspuns:

Cel mai bun este windows movie maker crede-ma poti face ce vrei cu el ma rog nu chiar orice dar e cel mai sigur si cel mai usor de folosit. Fundita?