| CoRamis a întrebat:

Am facut un film cu Movie maker trial si pune banner pe mijloc. Se poate scapa de el? este vreo alta versiune free de Movie Maker? Imi recomandat un alt editor de filme free si usor de folosit? multumesc!

1 răspuns:
| Sekim a răspuns:

Salut.
Movie maker poate fi ``pacalit`` usor. Cauta in bara windows Movie Maker normal. pur si simplu Movie Maker si intra in acela. e full version oricum. Dar sunt si video pe yt in care ti se explica. sau poti sa il cumperi.