| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun program pentru facut videoclipuri, care sa aiba cat mai multe efecte interesante? Pana acum am folosit Windows Movie Maker, dar este foarte simplu si am nevoie de ceva mai bun.

5 răspunsuri:
| master77 a răspuns:

Adobe After Effects. Daca e complicat Ulead Video Studio. Dar primul e cel mai bun.

| anonim_4396 explică (pentru master77):

Am incercat sa descarc Adobe After Effects, dar imi da eroare. De unde as putea sa il descarc ca sa mearga?

| cr3ative95 a răspuns:

Incearca Sony Vegas 10.0
Tutoriale gasesti cate vrei pe youtube.
Merita! happy

| Launcher a răspuns:

DECI...After effects il descarci de aici in functie de ce sistem ai http://720.ro/......er-effects si...da-mi funda!