| Pinkyx a întrebat:

Am noul hi5 si il urasc`. Stiti careva cum pot scapa de el?big grin

12 răspunsuri:
| YLLL a răspuns:

Da ea se refera la hi5 nou. ala cu negru si portocaliu.
Nici mie nu imi place. nu se vede skinusad.
hai sa facem reclamatie.laughing

| Pinkyx explică:

Da exact. versiunea de hi5 .aia beta... nu contulbig grin

| cioko19 a răspuns:

Buna!

Vrei sa il stergi?
Daca da, intra aici :

Sus ai. Log Out, Cont, Confidentiale.etc
Tu intri la cont.

Intr-un chenar iti apare Anulare cont. Dai click.
Pe urma iti scrii parola si e-mailul.

Bafta!

| babydollella a răspuns:

Stergi contulhappy
Intra la cont - anulare cont- completezi adresa de e-mail si parola si gatahappy

| ‹³Janne .‹³ Chriss a răspuns:

Oriiiibil straight face. Il urasc
Si nu stiu sa scap de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, el poate iesi singur. Dar, nu stiu sigur daca merge oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care stie cum potafla parola de la hi5 sau macar sa ma ajute sa il blpchez. mi-a aflat cineva parola si de la mess si de la hi5.si mi-a pus tot felul de prostii peacolo. va rog sa ma ajutatii.;:-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar eu am venit aici ca sa spun ca il vreau pe barn buddy cel vechi nu porcaria asta bar buddy v1 te rog domnule sau doamna va rog...va implor di toata inima si vi face mii de mhi5 daca il reporniti pe barn buddy cel vechi va rog...cryingbroken heartcryingcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pliz barn buddy cel vechi sau voi zice ca sunteti niste porci tuturor adica ai bagat voi destuli porci pe porcaria asta de barn buddy nou x-( apropo cand se trmina v2 eu vreau v1 cryingcryingbroken heart:-& il urasc chiar daca am lv 66 big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o porcarie si un rahat de hi5 plz bsrn buddy cel vechibig grinbroken heartbroken heart

| KiKiii a răspuns:

Hi5 beta nu?
la mine s`a activat singur x(
am facut reclamatie la cei de la hi5 si au zis ca nu se poate dezactiva hi5 beta.
Daca vor face multi reclamatie poate vor reusi sa puna si la hi5 beta codurile CSS

| Flamanzeanu_George_Cristian_1983 a răspuns:

Mie nu imi merge de trei zile imi zice ca noul hi5 vine