| MoisaDMD a întrebat:

Am o intrebare despre Microsoft Visual Basic 2010 Express. Cand termin de facut aplicatia vreau sa intre si ceilalti prieteni la mine pe aplicatie. Dar cand salvez imi arata toate fisierele de la program cu editare tot si le zice ca trebuie sa descarce si ei Visual Basic. Eu vreau sa intre fara a descarca aplicatia. Daca le dau de la obj - x86 - Debug - NumeleAplicatie.exe le da eroare.

Cum pot si prietenii mei sa intre pe aplicatia creata de mine.

Dau FUNDA daca merge...

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Salut,

da-le directorul bin/Debug cu totul.

nu uita sa ii instruiesti pe prietenii tai sa aiba instalata versiunea de framework pe care o folosesti, altfel nu ar trebui sa mearga.