| KisSYoUBabY a întrebat:

pentru cei care se joaca imvu si au ramas fara bani eu mi-am facut cont myYearbook si acolo la currency conect poti baga credite de pe yearbook pe imvu ("Schimbul de Credite pentru IMVU Money Lunch myYearbook")si eu bag o suma de bani dar imi da de la 0 adica orice numar bag imi da 0 nu stiu cum sa va sp dupa ce imi da 0 zice asa"Trebuie să introduceţi o sumă pozitivă de a face schimb" Vreau sa am 5000 cedite p imvu
ajutati-ma PLZ:*:*:*
FUNDYTZA PT CEL MAI explicATIV RASPUNSbig grin

1 răspuns:
| KiddEmoFoFo a răspuns:

Pai...aduti aminte la ce ora ai bagat creditu pe imvu si la acea ora baga credituhappydaca n-ai inteles baga numele meuw pe imvu KiddEmoFoFohappyFunditzz@?