| FanLenovo a întrebat:

Am o intrebare pentru fanii lui Codrin Bradea Satana.
In ce zile face live pe twitch?
Stiu ca a spus in liveul la nosgoth in ce zile face live, dar am uitat.

Multumesc.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Dupa cum vezi nu intereseaza pe nimeni o gorila care promoveaza umorul grobian. Multamit de raspuns?

| FanLenovo explică (pentru ywar):

Fiecare cu parerea sa despre Codrin Bradea.
Multi il considera idiot, dar sunt sigur ca tu ywar nu ai fi in stare sa faci ce face el.
Te rog sa verifici nr de abonati si vizualizarile pe care le are Codrin apoi sa spui daca intereseaza pe cineva sau nu.

El in viata reala poate sa nu fie asa cum este in videoclipuri, dar face asemenea videoclipuri pentru a castiga bani, el se descurca cu banii din youtube, nu trebuie sa mai faca altceva, eu zic ca ii este destul, daca verifici donatiile de pe streamuri si de pe youtube.