| tyna2009 a întrebat:

Am o mare problema! nu pot sa ma deloghez de pe contul meu de hi5 ca sa poata intra si altcineva pe contul lui de hi5, pe calculatorul meu. de o luna tot incerc, dar imi da urmatorul mesaj "ERROR!
Sorry, there was an unexpected error. Please try again later.
"
pls, help me. simt ca innebunesc de nervi

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu, daca ai gasit o rezolvare te rog sa mi-a spui si mie...mersi mult:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceiasi probl...please...somebody help us...sad

| Ramona_5354 a răspuns:

Da id tau de mess si mai vb acolowinking. poate te pot ajuta. daca nu cumva ti-ai rezolvat problema happy

| tyna2009 explică:

Pai de ce sa-ti dau id meu?! ce legatura are una cu alta?! sa inteleg ca nu ai raspuns la intrebarea mea.

| tyna2009 explică:

Am rezolvat problemawinking! Se intampla chestia asta pentru ca am bifat casuta aia cu "Keep me log on..." bla bla. Nu mai tineti HI5 deschis, ci inchideti fereasta cu HI5 de fiecare data cand inchideti si computerul. La mine functioneaza! Sa-mi spuneti daca merge si la voi! Bafta!