| xGypsyQueen a întrebat:

Am o problema crying Mi-am facut un cont nou de Hi5 pentru ca celalalt cont mi l-am sters. Asa si pe contul acesta nou vreau sa imi modific ceva la " About Me " si cand dau Save Profil nu imi apare ce am modificat. Si apoi am vrut sa imi modific limba la Hi5 si imi da; " Sorry, an unexpected error has occurred. Your locale could not be updated at this time, please try again later. " Incerc sa editez de cateva ore si nu imi mergesad Ce se intampla? Va rog ajutor! Funda maree!

Răspuns Câştigător
| Oana4340 a răspuns:

A fost o problema cu hi5-ul, nici pe mine nu m-a lasat.

Mai incearca putin mai tarziu...

1 răspuns:
| LaLa_5622 a răspuns:

Problema este ca hi5 ul a ajuns de ***, foarte multi au renuntat la el si sfatul meu este sa-ti faci cont pe facebook.Este mult mai atractiv si multi lasa hi5 ul pentru el.
Succes!