| SilviaOVM a întrebat:

Am o mare problema si va rog sa ma ajutati. FUNDA! PROMIT.Am cont pe facebook.Am trimis cereri de prietenie la multe persoane si unele au acceptat dar au bifat ca nu ma cunosc altele au bifat la fel si mi-au sters cererea de prietenie.Vara asta am fost blocata 7 zile. Puteam sa intru sa vad ce-i nou.Da azi am fost blocata pentru 14 zile si nu pot intra deloc in facebook.Am sansa sa imi pierd de tot contul.Si nu vreau sa imi fac altul.Peste 14 zile pot intra din nou in facebook fara probleme? Please, help me. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Nu poti sa.ti pierzi contul, calm. asteapta 14 zile si lucrurile vor revenii la normal, invatare de minte happy!

2 răspunsuri:
| JohnnyWylde a răspuns:

Se mai intampla e de la server.Stai fara grija, o sa te poti loga din nou.PEACE!

| Marinela2010 a răspuns:

Da...nu exista sanse sati inchida contul...