| bogda00 a întrebat:

Am o mica ( mare ) problema cu boxele.

Atunci cand vreau sa vad ceva pe youtube sunetul se aude foarte rau ( abia inteleg ceva ). Dar asa NU se intampla numai pe youtube cand vreau sa joc ceva cu sunet sau sa ascult o melodie acelasi lucru.

Cine imi da raspunsul corect ii dau fundita

p. s. : Daca conteaza, am boxe Logitech Z323

3 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

E de la tine, dai jos si seteaza la volum

| AlexTbK a răspuns:

Reinstaleaza placa de sunet. cred ca de la asta e

| Dan_5969 a răspuns:

Poate ca ai dat la maxim volumul ori la boxe ori din calculator si in acest caz sunetul este distorsionat.
Asculta sunetul mai intai in casti si vezi daca se aude la fel. Daca distorsionat atunci verifica setarile si volumul dand dublu clik pe iconita de difuzor care o gasesti in partea dreapta jos a ecranului.