| Petrache_Gabriel_1997 a întrebat:

de acum o saptamana nu mi se mai aude sunetul de la boxe, acest lucru mi s-a intamplat dupa ce mi-am luat o placa noua de la nVIDIA si am auzit ca acea placa are o placa de sunet incomporata si ca trebuie sa activez una dintre ele dau funda pentru cel ce da raspunsul corect SUCCES

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Instaleaza Realtek Audio Driver -e universal! Cauta varianta care ti se potriveste! Bafta!

| gabriel3312 a răspuns:

Păi dacă placa ta VIDEO are placă de sunet încomporată încercă să vezi dacă are o mufă verde şi bagi acolo cablu` de la boxă dacă tot nu merge descarcă Driver Magic şi vezi dacă ai drive-ul