| Abeeeeeeee99 a întrebat:

Am o mare problemă şi vă rog din suflet să ma ajutaţi! PC-ul meu are o problemă, de fapt nu cred ca are... Când intru in winamp sa ascult o melodie sau orice alt sunet, mi se aude in difuzorul de la unitate, boxele sunt conectate şi ele, dacă dau volumul maxim la boxe, se aude si în unitate si în boxe, cum fac să nu se mai audă sunetul şi in unitate? Vă rog mult ajutaţi-mă am intrat si pe la setari si nu am gasit nimic. sad Dau funda!

p.s. : Am windows 7

8 răspunsuri:
| gmbod1 a răspuns:

Simplu chiar foarte simplu ai o problema la mufa de la boxe iar ele nu fac legatura si asa pc-ul alege cum sa redea sonorul >>prin unitate incearca sa bagi niste casti obisnuite de telefon si vezi cum se comporta BFT!

| Abeeeeeeee99 explică (pentru gmbod1):

Am încercat si aşa, dar se aude şi în casti dacă le dau la maxim si în boxele de la pc sad

| gmbod1 a răspuns (pentru Abeeeeeeee99):

Pff se baga boxele de la pc peste astea ia fi atent dai la sound/boxe (trebuie sa fie pe acolo sau speakers) si vezi ca este o lista mare zim la ce este acolo zi revino cu un rasp

| Abeeeeeeee99 explică (pentru gmbod1):

Device description, doar acolo e o lista mare

| gmbod1 a răspuns (pentru Abeeeeeeee99):

Http://s30.postimg.org/5c47u6pdd/Sans_titre.png uite mha asa trebuie sa iti arate

| Abeeeeeeee99 explică (pentru gmbod1):

Am windows 7 si e total diferit

| gmbod1 a răspuns (pentru Abeeeeeeee99):

Baga-ma pe mess gmbody98 si te ajut eu si am terminat trebuie.

| alinbogdann a răspuns:

Dezinstaleaza winamp-ul si dupa instaleaza-l din nou funda?