| iuandfto a întrebat:

Am o pagina de facebook ( https://www.facebook.com/ZambesteEstiFata ) despre fete si nu stiu ce sa mai postez pe ea. Aveti idei?

2 răspunsuri:
| MariaRawr a răspuns:

Sfaturi despre moda, poze cu pantofi, noile trenduri, accesorii, produse de par, cosmetice, sunt multe. Succes! (am dat si eu un likelaughing) Sper ca te-am ajutat! :*

| ChewingGum a răspuns:

Buna big grin! Nu-i asa de greu. Poti posta povesti, idei de tinute, de coafuri, de machiaje sau alte lucruri pentru fete. Poti posta lucruri amuzante pe care le gasesti pe internet gen Meme-uri. Le poti lua si de pe alte pagini, insa sa specifici mereu sursa. Incearca sa imprastii peste tot pagina ta astfel incat sa dobandesti fani. Stiu ca nu sunt idei foarte originale, dar sper sa te ajute :*. Multa bafta cu pagina big hug!