| iuandfto a întrebat:

Am o pagina de facebook ( https://www.facebook.com/ZambesteEstiFata ) despre fete si nu stiu ce sa mai postez pe ea. Aveti idei? :)

2 răspunsuri:
| agirll a răspuns:

Daca vrei te pot ajutahappyma poti faca admina si sa postamwinking daca vrei trimite-mi un mesajbig grin

| Dragutza_Denisa_1990 a răspuns:

Wow pai nu stiu dar eu am intrat acum pe pagina asta si am dat like fara sa vad nimic dar cand m-am uitat mai bine la poze si asa mai departe am vazut ca am gesit nu este de mirare ca ai adat de putine like-uri cred ca si ceilanti care au vizitat pagina au facut la fel ca mine laughing P.S. fara supy dar...asa mi s-a parut mie