| iuandfto a întrebat:

Am o pagina de facebook ( https://www.facebook.com/ZambesteEstiFata ) despre fete si nu stiu ce sa mai postez pe ea. Aveti idei? :d

1 răspuns:
| xForSmile a răspuns:

Poi posteaza si tu mesaje de dragoste pentru cele fara inspiratie, ce ai mai putea adauga? Ideei pentru petreceri in pijamale, filme care trebuie sa le vizionati, top cele mai haioase intamplari, ai un animalut prezinta-l si lasa sa o faca si alti, trucuri daca stii daca nu ia de pe net, melodii, Creatii (povesti, poezii) bancuri, ce inseamna prietenia pentru tine (si pentru altii ) prima dragoste, Cum ti-ai dori sa arata camera sau casa ta in viitor (eventual imagini) si sunt o gramada de alte ideei.winking succes :*:*