| ramonna a întrebat:

Am o prietena care are niste bube pe fata, le are de cand o stiu eu. Deci cred ca nu o sa scape de ele niciodata. De la ce i-au aparut? cum poate scapa de ele?

4 răspunsuri:
| aleksy a răspuns:

De ce nu merge la un dermatolog.,,.

| cristy_4404 a răspuns:

Cel mai bine e sa mearga la un medic dermatolog si ii va spune sigur ce are si ce tratament sa ia pentru a scapa de ele mergi cu ea la doctor si explica-i ca doar asa poate scapa de ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel care poate sa de-a un diagnostic e medicul dermatolog.
Deci indrum-o spre unul.
Succes!

| prenses a răspuns:

Cu siguranta cred ca are acnee de care se scapa f. greu dar mai intai trebuie sa mearga la doctor dermatolog ca sa ii prescrie tratamentul protrivit ei, costa ceva dar daca vrea sa scape.