| andreeaaa1 a întrebat:

Am o prietena de aproape 3 ani. e cea mai buna prietena a mea.si mai aveam o prietena buna da acum sta cu altcineva.si ea cred ca e invidioasa si vrea sa ma desparta de roxana(cea mai buna prietena). si roxana mi-a dat o fusta de blug deoarece ei nu ii mai venea.si o fata ana care este in clasa cu mine a intrebat-o de unde are fusta.si roxana i-a spus ca ea mia dato. dupa aia ea mi-a spus ca ea spus anei adevarul.nu m-a deranjat deoarece aveam incredere in ea.si mariana vrea sa ma desparta de roxana zicand ca prietenii adevarati nu ar spune chestia asta si tot felul` de chestii. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| IrxnIroxyI a răspuns:

Mariana e o vaca! si ana e alta vaca! big grin

6 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eh, stai liniştită că astea sunt copilării. Nu o băga în seamă pe fosta ta prietenă, nu are sens.

| Razvan a răspuns:

Prietenia adevarata exista mai departe de "certurile astea"oh go on

| andreeaaa1 explică:

Bv roxy esti cea mai tare

| Alien a răspuns:

Vai de noi,.,.,. fetele astea.
Pai nu stiu, treci cu vederea!

| Nu conteaza a răspuns:

N'am inteles nimic straight face in orice caz, daca iti sunt prietene trebuie sa se accepte intre ele. Spunele ca daca nu inceteaza iti iei talpasita tongue

| IrxnIroxyI a răspuns:

Hey! Eu sunt roxana big grin