| andreeaaa1 a întrebat:

Pe strda pe care stau am o prietena bua buna buna de 2 ani si o fata de la mine din clasa care cica era prietena mea cea mai buna din clasa este invidioasa. dar roxana (prietena mea cea mai buna buna buna de pe strada) este chiar cea mai buna prietena si nu o pot inlocui.si mariana prietena din clasa vrea si ea pesemne sa ma fac invidioasa cu o alta prietena oana care e mai populara. dar mariana sta cu oana doar ca sa fie populara. vreau sa ies din "clubul lor" dar fara sai dea seama.cum?

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Nu mai sta cu ele - vei iesi din grupul lor cu siguranta. Daca esti rece ele nu vor sta cu tine.