| Ioana22B a întrebat:

Am o problema cu messul.De ceva timp am observat ca poza de la avatarul meu se vede diferit in alte liste(iar la mine apare normal)cu un fel de efect sepia, si nu stiu cum sa remediez asta. Dupa un timp nu ma mai aveam la mine in lista, desi eu nu m-am sters...si tot cam de atunci mi se vede poza altfel.Acum m-am adaugat din nou in lista, poza de la avatarul meu se vede normal in lista mea, dar in celelalte se vede cu un efect ciudat.[gen sepia]
Cum pot rezolva?[mentionez ca am mess 11]

1 răspuns:
| Shiubi a răspuns:

Shtergetzi messul asta de la control panel, programs. dupa aceea reinstaleazatil din nou

Întrebări recente