| Bogdan1495 a întrebat:

Am o problema cu poza de la avatar. in lista altora poza apare " modificata " cu o nuanta de verde sau gri sau se vede neclara, in timp ce la mine se vede normal. am schimabat si messu' si tot asa se intampla. Din ce cauza ar putea fi? ajutati-ma va rog cu niste raspunsuri happy multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai tu la ce ai schimbat messengerul daca la tine se vede bine? Stii cum ai facut tu acum? Ai schimbat bateria de la ceasul tau de mana pentru ca prietenului tau ia stat ceasul (adica a ramas fara baterie). Lasa-i pe ei sa schimbe messengerul daca vor sa te vada bine in poza! Deocamdata este un bug de la Yahoo care trebuie sa-l rezolve.

| pose2idon a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de Adobe flash player si Adobe acrobat reader eu asa am facut si s-a rezolvat bafta apoi pune din nou poza