| YumiSukinanda a întrebat:

Am o problema foarte rea...nu am simtul umorului crying adica nu inteleg glumele.cum ar fi: mai vasile! stii care e asemanarea dintre noi 2? tu ai 2 miliarde de dolari, eu am 2 miliarde de belele! nu inteleg... ce sa fac ca sa inteleg glumele? funda+vot! va rog!

10 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Buna, nu te nelinisti, nu esti singur! Nu toata lumea are simtul umorului la acelasi nivel. Cei care au tendinte de logica, nu prea reactioneaza la unele glume, car pentru ei "n-au niciun haz" si nu înteleg unde ar trebui sa râda.
In orice caz, iti dau o adresa, daca filmul nu te face sa râzi trebuie totusi sa faci o cura pe la pshiholog :
http://www.youtube.com/watch?v=xhJA69yjJmE

| Pentium a răspuns (pentru atoatestiitoarea):

Cainele meu n-are nicio logică.in schimb are multe simturi, cel mai dezvoltat simţ al lui fiind simtul umorului. Dupa părerea mea nu te-a trimis nimeni la plimbare...prin biblioteci.

| YumiSukinanda explică (pentru atoatestiitoarea):

Unde ar trebui sa rad? crying

| atoatestiitoarea a răspuns (pentru Pentium):

Stii ce ar trebui sa faci? Sa-l rogi pe câinele tau sa-ti dea câteva lectii...

| Pentium a răspuns (pentru atoatestiitoarea):

Tocmai asta face cîinele meu.dă lecţii şi mie şi vouă. În fapt EL (cîinele) îmi dictează ce să scriu. (din motive lesne de înţeles, patrupedul nu are conformatia necesară scrisului)...altfel, patrupedul este GENIAL şi plin de bun simţ/simturi. happy

| BogdanAiud a răspuns:

laughingPrietene,cam e o intrebare fara raspunslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa lingi tot.tooot.

| username0 a răspuns:

Nu ai de ce sa intelegi aceste glume proaste.

| koaly99 a răspuns:

Nici eu nu inteleg gluma asta, dar nu trebuie sa razi la orice razi la ce crezi tu ca este amuzant.doamna mea de mate e cam stricta sa zicem asa si nu prea rada dar daca mai facem o gluma la ore rade di dansa dar daca dansa nu rade la orice nu inseamna ca nu are simtul omorului.de exemplu sa -ti spun o gluma:"de ce isi iau tiganii masini rosii? ca sa ciocneasca cu ele de pasti"vezi? daca analizezi o gluma o sa ti se para amuzant. sper ca te-am ajutat funda?

| SilentHunter a răspuns:

Am un simt al umorului destul de bogat da aia e o gluma de... nu toata lumea are simtul umorului si nul poti dobandi daca totusi vrei sa razi cauta si tu alte glume de preferabli amuzante