| lucianman a întrebat:

Am o problema la yahoo messenger.Nu pot vedea avatarele celor din lista mea decat la cativa.Si nici avatarul meu nu le apare celorlalti apare ceva negru.problema persista si la messenger 9 si 10.Cn are o solutie?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Aceasta problema a aparut si la alti utilizatori al yahoo messengerului, mie mi-a aparut aceasta problema de ieri(sau abia ieri am observat eu).
Mai asteapta, este de la ei si se va rezolva aceasta problema de catre ei(cei de la yahoo).
P.S. Am reinstalat si yahoo messenger si la fel face, nu reinstala windowsul pentru ca nu are cum sa fie de la windows pentru ca si altii au aceeasi problema si inseamna ca este de la ei(seamana cu povestea cu statusul, ca nu apare statusul celora din lista, deci asteapta pana se rezolva de la ei).

16 răspunsuri:
| Dannyjj a răspuns:

Salut, pentru cei care mai au această problemă, să descarce Yahoo 11 versiunea beta
http://messenger.yahoo.com/beta/win

| AndreiP98 a răspuns:

Incearca sa o rezolvi

| addme a răspuns:

Si eu am problema asta nu reusesc sa ii dau de capat.

| vldidle a răspuns:

Folositi messu 8winking

| belze9but a răspuns:

Salut lucian, pana acu cateva saptamani am avut instalat messenger 11, deocamdata e varianta beta si a mers bine, nu aveam nici o problema, dar de 2 saptamani mi-am instalat din nou, mess 10 si aceeasi problema am si eu, nu vad avatarele la toti, cu toate ca au aceeasi varianta, totusi cred ca tine de update
, adica daca tu esti cu update-ul la zi si ceailalti nu sunt, posibil sa apara aceasta problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă problema nu se remediază în câteva zile, după părerea mea ar trebui să îţi reinstalezi messengerul!winking Fundă? puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc messenger 8 si la fel face, nu pot vedea avatarele celorlalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problemasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine la fel dar am auzit ca se va rezolva...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca eu am mess 10 si ceilalti nu, de aia sa nu pot vedea poza de la avatar? sau nu are nici o legatura?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu tocmai mi-am reinstalat messul si degeabastraight facee posibil sa fie de la ei?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am patit la fel...Am descarcat versiunea 11 beta si acum merg avatarele fara nicio problema! Parerea mea este ca ei fac asta pentru a downloada cat mai multi v.11(mai multe vizite pe site, etc etc)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza-ti messengeru.sigur va mergewinking:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe paul ce sa faci...

| andreea_6710 a răspuns:

Problema asta o am si eu si prietenii mei. Sper sa se rezolve.