| LastWord a întrebat:

Funda + vot. Deci...de cateva zile am o problema mare de tot pentru mine, e legata de yahoo. deci...nu vad avatarele persoanelor din lista mea, si nici ei nu le vad pe al meu. Solutie?!

Răspuns Câştigător
| MeUFO a răspuns:

Bună! Soluţia e să ai răbdare să-şi revină. Yahoo! messenger e in nişte lucrări de îmbunătăţire şi mulţi au problema asta.
Te invit pe http://lecturirecenzate.ro/

7 răspunsuri:
| Miina a răspuns:

Http://www.go4it.ro/download/internet/yahoo-messenger-11-beta-7723980/. messenger 11.
messenger 10 e invechit, si de aceea nu ti se mai vad avatarele.:|.

| ascovit a răspuns:

Instaleaza messenger 11. Si eu am avut aceasta rpoblema pe care am rezolvat-o astfel. Tin sa spun ca am descoperit cateva avantaje, acum parca nu se mai blocheaza asa de des, avatarul apare mai repede iar "status" ca sa imi apara nu mai trebuie sa astept pana dimineata, pur si simplu imi apare imdiat. Bafta:-)

| DeEAஐ a răspuns:

Nu ai nici o solutie! toti avem problema asta!
happy

| anytha13 a răspuns:

Toti avem aceeasi problema!straight face

| Catutzaaa a răspuns:

Poi poate ai un mess mai vechi sau e din cauza pc'ului.Incearca sa intri pe messenger de pe alth pc. Daca acolo merge inseamna ca e din cauza pc'ului tau daca nuh atunci id'ul e de vina.
SuCceSs!
Pa, Pa!
fundita?:->

| alexxa a răspuns:

Ciudatthinking si eu am aceeasi problema si nu am nici cea mai mica idee ce se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleza yahoo mess 11
si eu am avut problema asta dar acum am mess 11 si vad avatarele la totiwinking