| puscahoreangaion a întrebat:

Am o problema la google chrome nu imi mai apare bara de instrumente ca la internet explorer adica imagini, youtube etc. spuneti-mi ce sa fac, ca sa apara din nou? saltare!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Te referi la "Bookmarks"? apasa Ctrl + Shift + B

| baterie777 a răspuns (pentru al3xander):

Nici tu nici @stlucian nu v-ati dat seama la ce se refera cel care a postat intrebarea. A vrut sa spuna ca nu-i mai apare banda aia neagra de sus, cand intra pe google.ro, unde scrie Youtube, Imagini, Google Translate... si eu am aceiasi problema

| structura a răspuns (pentru baterie777):

Salut, ai rezolvat problema? cu bara neagra? ast raspuns

3 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Intri in setari din liniutele orizontale partea dreapta sus sub "x" si la aspect bifezi "Afișați mereu bara de marcaje" sau ultima optiune big grin