| sweet_1526 a întrebat:

De fiecare data cand vreau sa resp la o intrebare imi apare asta "Pentru a posta acest raspuns, te rugam sa confirmi adresa de e-mail folosita pentru contul TPU.ro
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici " am incrcat sa l retrimit si imi confirma asta dar cand incerc sa rasp iar la intrebare imi scrie acelasi lucru. help kiss

Răspuns Câştigător
| Deniisze a răspuns:

Intra la mail la tine si vezi ca acolo ai un site care trebuie sa dai click pe el si iti va confirma adresa de e-mail inscrisa la acest site big grin!
Asa mi-a facut si mie si am confirmat e-mailul si acum este bine!
Sper ca te-am putut ajuta!
Deea kiss

3 răspunsuri:
| DouaPuncteIcs a răspuns:

Citeste mailul tau si vei vedea un mail de la TPU si apoi dai click pe linkul ala si se activeaza contulbig grin
fundita?happy

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Click pe link--> intra pe messenger-->Dai la mesaje-->Spam-->TotiPentruUnu-Confirmare e-mail.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica-ti emailul