| DaveMustaine a întrebat:

Cunoasteti adolescenti in zodia varsator? Ce elemente ii definesc?

Răspuns Câştigător
| WildLatte a răspuns:

Eu sunt adolescenta in zodia varsator, iar ce ma defineste si am vazut ca la fel este si in cazul altor adolescenti in zodia varsator ar fi : libertatea ( ne place sa fim cat mai liberi ), suntem orgoliosi si destul de incapatanati. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Fridăm a răspuns:

Uite, aici găseşti informaţii despre zodia Vărsător: http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-varsator.php